Pommery Apanage Brut Magnum, 1,5 l

 • Pommery Apanage Brut Magnum, 1,5 l

  Kaina 99.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Šalis
  Prancūzija
  Skonis
  Briutas
  Vynuogės
  Chardonnay
  Talpa
  1,5 L
  Gamintojas
  Vranken Pommery Monopole
  Kiekis dėžėje
  6
  Alkoholio kiekis
  12,5 %
 • Chardonnay, Pinot Noir ir Pinot Meunier vynuogės išaugintos 16 cru (Grand Cru ir 1er Cru). Šampanas 42 mėnesius laikytas su mielėmis. Jame daugiau rezervinių vynų bei „Pommery Brut Royal“ šampane.

  Jam būdinga blyškiai gelsva, šiaudų spalva, kremiškas ir sviestiškas citrusinių vaisių, obuolių, vanilės, lazdyno riešutų, sviestinės bandelės, sviestinių sausainių ir skrudintos duonos aromatas su citrusinių vaisių natomis, gaivus, elegantiškas, koncentruotas skonis, gaivios rūgštys, ilgai išliekanti ir minerališka pabaiga.

  Šampano namai „Pommery“ įsikūrę pačioje Champagne regiono širdyje. Jiems priklauso maždaug 296 ha vynuogynų. Tai vieni didžiausių vyno namų Šampanėje.

   

  Jiems priklauso septyniuose Grand Cru kategorijos kaimuose (Aÿ, Bouzy, Verzenay, Mailly-en-Champagne, Sillery, Avize ir Cramant) esantys vynuogynai. Pirmuose penkiuose auginamos Pinot Noir vynuogės, o likusiuose dviejuose – Chardonnay. „Pommery“ – pirmieji šampano namai, sukūrę ir pristatę „brut“ stiliaus šampaną 1874 metais.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne