Apie "AMKA" ir "VYNO KAMBARYS" parduotuves

 • Bendrovė „AMKA“ yra išskirtinių vynų, stipriųjų alkoholinių gėrimų ir alaus iš viso pasaulio importuotoja.

  „AMKA“ grupės istorija prasidėjo prieš daugiau nei keturiasdešimt metų, kai 1978 m. Danijoje ponia Anna Marie Søndergaard pradėjo šios įmonės veiklą. Pavadinimas kilo sujungus pirmąsias savininkės ir jos vyro Karsteno vardų raides.

  Šiandien AMKA Grupė savo veiklą vysto 13 šalių: Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Islandijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Vokietijoje, Farerų salose ir Grenlandijoje. Grupę sudaro daugiau nei 20 skirtingų įmonių, kurių kiekviena yra savo srities profesionalė.
  Ilgametė patirtis, istorija ir tradicijos sukūrė tvarų bendradarbiavimą su daugiau nei 300 partnerių pasaulyje, su kuriais dirbama tiesiogiai. O didelė aistra vyno kultūrai atvedė iki sprendimo įkurti nuosavą vyno ūkį „Quinta do Pego“ Portugalijoje, https://quintadopego.com/

  Lietuvoje „AMKA“ veiklą vykdo nuo 2005 m.

  „Vyno kambarys“ – taip pavadintos „AMKA“ grupės parduotuvės Vilniuje ir Klaipėdoje bei el.parduotuvė www.vynokambarys.lt. Parduotuvėse siekiama skleisti kokybiškų gėrimų kultūrą, patarti, rekomenduoti, perduoti klientams ilgametes žinias apie produktus.
  „Vyno kambarys“ parduotuvėse rengiami susitikimai su gėrimų gamintojais bei organizuojamos degustacijos.

   

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne