Ekologiškas Castell D'Age Cava Aurelia Brut Nature Gran Reserva, 0,75 l

 • Ekologiškas Castell D'Age Cava Aurelia Brut Nature Gran Reserva, 0,75 l

  Kaina 17.50 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Šalis
  Ispanija
  Skonis
  Briutas
  Derinimas
  Desertas, Jūros gėrybės, Užkandžiai, Žuvis
  Vynuogės
  Chardonnay, Macabeo, Parellada, Xarello
  Talpa
  0,75 L
  Gamintojas
  Castell d‘Age
  Kiekis dėžėje
  6
  Alkoholio kiekis
  12,0 %
 •  

  Vynuogės: 40% Xarello, 40% Macabeu, 10% Parellada ir 10% Chardonnay, išaugintos pagal organinės ir biodinaminės vyndarystės principus Can Pujades, Can Gener ir Can Aguilera vynuogynuose. Vynuogės skinamos mašina nakties metu.

  Šio putojančio vyno kūrėja – Aurelia Figueras – moteris, savo asmenybe ir energija pakylėjusi „Castell d‘Age“ vyninę iki aukštumų. Tai išraiškingiausia šios vyninės cava, iš kitų ją išskiria ir Chardonnay vynuogės. Šis vynas pagamintas tradiciniu šampano gamybos būdu, kai antroji fermentacija vyksta butelyje. Butelyje jis fermentuotas mažiausiai 30 mėnesių.
  Jam būdinga šiaudų spalva su šviesiais aukso atspalviais, smulkūs, elegantiški ir lėtai kylantys burbuliukai. Aromate juntamos baltųjų gėlių, citrusinių vaisių, medaus ir uogienės natos. Skonis šilkinis, poskonis ilgai išliekantis, paliekantis citrusinių vaisių užuominą.
  Per metus jo pagaminama 40 tūkst. butelių.

  Patiekimo rekomendacijos: tinka prie labai įvairaus maisto – nuo užkandžių iki desertų, o labiausiai prie jūros gėrybių, žuvies, pusiau brandintų sūrių. Patiekti atšaldytą iki +6 - +8 °C temperatūros.
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne