BLACK BULL AGED 12 YEARS DOUBLE MATURED IN OAK CASKS BLENDED SCOTCH WHISKY, 0,7 l

 • BLACK BULL AGED 12 YEARS DOUBLE MATURED IN OAK CASKS BLENDED SCOTCH WHISKY, 0,7 l

  Kaina 37.49 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Šalis
  Škotija
  Gamintojas
  Duncan Taylor Scotch Whisky Ltd
  Alkoholio kiekis
  50,0 %
  Talpa
  0,7 L
 • Visi „Black Bull“ viskiai gaminami nedidelėmis rankų darbo partijomis, naudojant metodą, kuris nesikeičia jau daugiau nei 150 metų.

  Willsheris be viskio gaminimo taip pat augino galvijus, taigi jo mylimiausiam jaučiui buvo suteikta garbė papuošti viskių etiketes. „Black Bull“ viskiai, kurių etiketėje vis dar puikuojasi šis garsus juodasis bulius, nuolat laimi apdovanojimus ir vis dar džiaugiasi milžinišku pripažinimu kaip ir prieš 150 metų. Distilerija skiria ypatingą dėmesį kokybei ir nuolat stebina vartotoją naujais skoniais, tokiais kaip, pavyzdžiui, „Black Bull Peated“.

  Šiandien „Black Bull“ savo viskius eksportuoja į daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje bei turi biurus 3 skirtinguose žemynuose.

  Šis viskis yra salyklų mišinys. 12 metų brandintas amerikietiško ąžuolo statinėse, kurios anksčiau buvo naudotos burbonui.
  Jam būdinga patraukli gintaro spalva, ryškus šokolado, irisų, chereso, vanilės ir citrinų šerbeto aromatas. Skonis švelnus ir apvalus su pieninio šokolado, sirupo, karamelės, kriaušių, žaliųjų obuolių ir saldžios vanilės natomis. Poskonis harmoningas, vaisiškas ir kremiškas.
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne