Banfi Poggio Alle Mura Brunello di Montalcino RISERVA 2013, 0,75 l

 • Kraunamos nuotraukos

  Banfi Poggio Alle Mura Brunello di Montalcino RISERVA 2013, 0,75 l

  Kaina 59.99
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Šalis
  Italija
  Skonis
  Sausas
  Derinimas
  Aštrus sūris
  Vynuogės
  Sangiovese
  Talpa
  0,75 L
  Gamintojas
  Banfi S.r.l.
  Kiekis dėžėje
  6
  Alkoholio kiekis
  15,0 %
 • CASTELLO BANFI
  Šie vyno namai įsikūrė Toskanos regione. „Castello Banfi“ yra lyderiaujanti vyno darykla Italijoje. 2004 metais Vinitality ją paskelbė geriausia Italijos darykla. Tai buvo jau vienuolikti metai iš eilės, kai „Castello Banfi“ gauna tokį apdovanojimą.

  Vynuogės: 100 proc. Sangiovese vynuogių, išaugintų Montalcino, Toskanos regione, Italijoje.
  Tai nėra paprastos Sangiovese vynuogės, o specialus Sangiovese vynuogės klonas, sukurtas „Banfi“ vyninėje. Šių vynuogių klonai pradėti auginti 1992 metais, o pirmasis jų derlius nuimtas 1997 metais.

  Vynas 24 mėnesius brandintas ąžuolo statinėse. Po to dar mažiausiai 12 mėnesių buteliuose. Tinka toliau brandinti buteliuose.

  Šiam vynui būdinga sodri rubino spalva su granatų atspalviu, pilnas aromatas su džiovintų slyvų, kavos, kakavos ir balzaminio acto užuominomis, stiprus, tačiau kartu apvalus skonis, aksominiai taninai bei ilgai išliekantis poskonis.

  Patiekimo rekomendacijos: tinka prie sočių patiekalų bei įvairių brandintų ir aštresnių sūrių.

  Šis vynas sukurtas po daugiau nei 20 metų trukusių intensyvių ”Castello Banfi” tyrinėjimų. Jame sudėtos visos žinios apie Montalcino vietovės Sangiovese vynuoges. Šis vynas gaminamas ribotais kiekiais tik nepriekaištingo derliaus metais.

   


Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne