Banfi Poggio all'Oro Brunello Double Magnum, 3 l

 • Kraunamos nuotraukos

  Banfi Poggio all'Oro Brunello Double Magnum, 3 l

  Kaina 550 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Šalis
  Italija
  Skonis
  Sausas
  Vynuogės
  Sangiovese
  Talpa
  3 L
  Gamintojas
  Banfi S.r.l.
  Kiekis dėžėje
  1
  Alkoholio kiekis
  14,0 %
 • „Poggio all’Oro“, išvertus iš italų kalbos reiškia „auksinė kalva“. Tai simbolizuoja vynuogyną, kurio mikroklimatas idealiai tinka Sangiovese vynuogių auginimui. Vynuogės Sangiovese auginamos tik nuosavuose vynuogynuose, todėl griežtai kontroliuojama kokybė. Be to, vynas gaminamas tik išskirtinai kokybiško derliaus metais.

  Vynas 30 mėnesių brandintas prancūziško ąžuolo statinėse, o po to 12 mėnesių buteliuose.

  Jam būdinga intensyvi raudona spalva su granatų atspalviu, sudėtingas prinokusių vaisių, tabako, saldymedžio, valinės ir šokolado aromatas, sodrus, gerai subalansuotas ir aksominis skonis.

  Tinka prie raudonos mėsos ir mažai stiprių sūrių.

  „Banfi“ – novatorius ne tik Italijos, bet ir pasaulio vynų srityje. Būtent ši vyninė atkreipė pasaulio dėmesį į Montalcino vietovę. Ji buvo Sangiovese vynuogių klonų tyrinėjimų pradininkė – sukūrė 160 skirtingų klonų, o vėliau susiaurino iki 15 geriausių (rezultatais pasidalino su kaimyninėmis vyninėmis, siekdama pakelti visos Montalcino vietovės vynų kokybę). Be to, vyninė išrado būdą, kaip sumažinti sulfitų ir histaminų kiekį, atiduodama duoklę ekologinei vynininkystei. Technikos pasiekimai, tarp jų vyno išpilstymas, naudojant azotą, kad nereiktų daugiau sulfitų, elektros dializė, taikoma skonio atsiradimui, ir pan., eina koja kojon su pagarba tradicijai ir vietos žemėms bei mikroklimatui. Pagrindiniai vyninės „Castello Banfi“ įvertinimai: - „Vinitaly“ parodoje 12 metų iš eilės pripažįstama geriausia Italijos vynine. - Autoritetingiausi vyno žurnalai „Wine Spectator“ ir „Wine Enthusiast“ skyrė „Metų vyninės apdovanojimą“.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne