PARSONS GIN CLASSY, 0,7 l

 • PARSONS GIN CLASSY, 0,7 l

  Kaina 41.00
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Šalis
  Slovėnija
  Gamintojas
  Spirits of the Alps d.o.o
  Alkoholio kiekis
  40,0 %
  Talpa
  0,7 L
 • „Parson Premium Gin“ džinų gamybą įkvėpė Parsono Raselo terjerų veislės šuo, vardu Džinas. Didžiąją dalį savo laiko jis leidžia populiariame bare ant stogo, kuriam vadovauja jo šeimininkas. Šuo Džinas puikiai žino šimtus kokteilių receptų, nes yra matęs juos nekart gaminant. Be to, jis žino daugybę paslapčių, kuriomis dalinasi baro lankytojai. Ar norėtum jas sužinoti?

  Šuns šeimininko du mylimiausi dalykai – šunys ir džinas. Dėl to savo šuniuką pavadino Džinu, o vėliau ėmė gaminti išskirtinius premium kokybės džinus, kuriuos pavadino savo šuns veislės garbei. „Parson Premium Gin“ gėrimai skirti visiems, mėgstantiems unikalias istorijas ir norintiems geriausios kokybės.

  Šis „Classy“ džinas – tai fantastiškas klasikos potyris. Jam naudoti tik kruopščiai atrinkti ingredientai: kadagys, kartusis apelsinas, citrina, šventagaršvė, kalendra ir juodieji serbentai. Jam būdingas citrinos, žaliosios citrinos ir kadagio aromatas bei sausas ir malonus skonis, kuriame juntamos kadagio, pankolio, kalendros ir anyžiaus užuominos, palydimos karstelėjusio šviežių pipirų ir kitų prieksonių poskonio.

  Patiekimo rekomendacijos: tinka gerti vieną, su ledukais arba kokteiliuose, pavyzdžiui, Negroni, Dry Martini, kituose klasikiniuose džino kokteiliuose.
   

  APDOVANOJIMAI:
  Aukso medalis – Graphis Competitions 2022
  Bronzos medalis – International Wine & Spirit Competition 2022
  Geriausias slovėniškas mišinys – World Gin Awards 2022
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne