PARSON GIN COSY, 0,7 l

 • PARSON GIN COSY, 0,7 l

  Kaina 41.00
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Šalis
  Slovėnija
  Gamintojas
  Spirits of the Alps d.o.o
  Alkoholio kiekis
  40,0 %
  Talpa
  0,7 L
 • „Parson Premium Gin“ džinų gamybą įkvėpė Parsono Raselo terjerų veislės šuo, vardu Džinas. Didžiąją dalį savo laiko jis leidžia populiariame bare ant stogo, kuriam vadovauja jo šeimininkas. Šuo Džinas puikiai žino šimtus kokteilių receptų, nes yra matęs juos nekart gaminant. Be to, jis žino daugybę paslapčių, kuriomis dalinasi baro lankytojai. Ar norėtum jas sužinoti?

  Šuns šeimininko du mylimiausi dalykai – šunys ir džinas. Dėl to savo šuniuką pavadino Džinu, o vėliau ėmė gaminti išskirtinius premium kokybės džinus, kuriuos pavadino savo šuns veislės garbei. „Parson Premium Gin“ gėrimai skirti visiems, mėgstantiems unikalias istorijas ir norintiems geriausios kokybės.

  Šis „Cosy“ džinas – tai tikro jaukumo potyris. Jam naudoti tik kruopščiai atrinkti ingredientai: kadagys, kalendra, citrina, apelsinas, obuolys, cinamonas, gvazdikėlis, imbieras ir muskato riešutas. Jam būdingas žaliųjų obuolių, cinamono ir gvazdikėlio aromatas bei švelnus ir malonus skonis su salsvomis prieskonių ir obuolių užuominomis, palydimomis malonaus poskonio.

  Patiekimo rekomendacijos: tinka gerti vieną, su ledukais arba kokteiliuose. Be to, šis „Cosy Gin“ gali pakeisti viskį beveik visuose džino kokteiliuose.

  APDOVANOJIMAI:
  Aukso medalis – Graphis Competitions 2022
  Sidabro medalis – International Wine & Spirit Competition 2022

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne