Ekologiškas Castell D'Age Cava Olivia Brut Nature Reserva, 0,75 l

 • Ekologiškas Castell D'Age Cava Olivia Brut Nature Reserva, 0,75 l

  Kaina 18.50
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Šalis
  Ispanija
  Skonis
  Briutas
  Derinimas
  Desertas, Troškiniai, Užkandžiai, Žuvis
  Vynuogės
  Chardonnay
  Talpa
  0,75 L
  Gamintojas
  Castell d‘Age
  Kiekis dėžėje
  6
  Alkoholio kiekis
  12,0 %
 •  

  Vynuogės: 100% Chardonnay, išaugintos pagal organinės ir biodinaminės vyndarystės principus Can Gener vynuogyne. Vynuogės skinamos mašina nakties metu.

  Tai subtilus ir moteriškas putojantis vynas, tačiau kartu ir tvirtas dėl savo brandos, niekada neliekantis nepastebėtas – visai kaip jį įkvėpusi moteris Olivia. Jis pagamintas tradiciniu šampano gamybos būdu, kai antroji fermentacija vyksta butelyje. Butelyje jis fermentuotas mažiausiai 20 mėnesių.
  Jam būdinga šviesi šiaudų ir aukso spalva, subtilūs bei puikiai integruoti burbuliukai. Aromatas gaivus ir vaisiškas, būdingas Chardonnay vynuogei, tačiau jį palydi ir cukruotų bei džiovintų vaisių ir riešutų natos, atsirandančios dėl ilgo brandinimo. Skonis šilkinis ir subalansuotas, salsvame ir lengvame poskonyje juntami vaisiai.
  Per metus jo pagaminama 12 tūkst. butelių.

  Patiekimo rekomendacijos: tinka prie labai įvairaus maisto – nuo užkandžių iki desertų, o labiausiai prie keptos orkaitėje ar kepsninėje žuvies, troškinių, mėsos patiekalų. Patiekti atšaldytą iki +6 - +8 °C temperatūros.
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne