BLACK BULL KYLOE PEATED FINISH BLENDED SCOTCH WHISKY, 0,7 l

 • BLACK BULL KYLOE PEATED FINISH BLENDED SCOTCH WHISKY, 0,7 l

  Kaina 27.99
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Šalis
  Škotija
  Gamintojas
  Duncan Taylor Scotch Whisky Ltd
  Alkoholio kiekis
  50,0 %
  Talpa
  0,7 L
 • Visi „Black Bull“ viskiai gaminami nedidelėmis rankų darbo partijomis, naudojant metodą, kuris nesikeičia jau daugiau nei 150 metų.

  Willsheris be viskio gaminimo taip pat augino galvijus, taigi jo mylimiausiam jaučiui buvo suteikta garbė papuošti viskių etiketes. „Black Bull“ viskiai, kurių etiketėje vis dar puikuojasi šis garsus juodasis bulius, nuolat laimi apdovanojimus ir vis dar džiaugiasi milžinišku pripažinimu kaip ir prieš 150 metų. Distilerija skiria ypatingą dėmesį kokybei ir nuolat stebina vartotoją naujais skoniais, tokiais kaip, pavyzdžiui, „Black Bull Peated“.

  Šiandien „Black Bull“ savo viskius eksportuoja į daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje bei turi biurus 3 skirtinguose žemynuose.

  Šiam viskiui būdinga šviesi aukso spalva, sausas dūminis tamsaus salyklo, žaliųjų obuolių ir rudojo cukraus aromatas. Skonis itin dūminis, kremiškas, kompleksiškas ir salsvas su sūdytų riešutų ir citrinų natomis, poskonyje juntamas tiek saldumas, tiek sūrumas, taip pat dūmų, obuolių, cinamono ir gvazdikėlių natos.

  „Kyloe“ viskis tinka bet kokiai progai – nepriklausomai nuo laiko ir vietos.
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne