Bertani Amarone Classico DOCG Double Magnum, 3 l

 • Bertani Amarone Classico DOCG Double Magnum, 3 l

  Kaina 470 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Šalis
  Italija
  Skonis
  Pusiau sausas
  Derinimas
  Aviena
  Jautiena
  Sūris
  Žvėriena
  Vynuogės
  Corvina
  Rondinella
  Talpa
  3 L
  Gamintojas
  Bertani Domains Societa Aricola ARL
  Kiekis dėžėje
  1
  Alkoholio kiekis
  15,0 %
 • Vynuogės Corvina Veronese ir Rondinella, išaugintos Valpolicella Classico vietovėje, Veneto regione. Skintos rankomis, o vėliau šiek tiek džiovintos bambukiniuose krepšiuose.

  Vynas 6 metus brandintas ąžuolo statinėse ir mažiausiai 12 mėnesių – buteliuose.

  Jam būdinga intensyvi raudona spalva su granatų atspalviais, ryškus slyvų, vyšnių ir trešnių aromatas su riešutų, arbatžolių, anyžiaus ir prieskonių natomis, pilnas skonis su raudonųjų uogų ir vanilės užuominomis, puiki rūgščių ir taninų pusiausvyra bei ilgai išliekantis poskonis.

  Tinka patiekti prie raudonos mėsos, žvėrienos, sočių patiekalų, brandintų sūrių.

  „Bertani“ – tai viena žymiausių Veneto vynynių, 1857 metais įkurta brolių Giovan Battista ir Gaetano Bertani. XIX a. viduryje Valpolicella Classico vietovėje „Bertani“ nusipirko „Tenura Novara“, ir po penkiasdešimties metų trukusių bandymų sukūrė vyną, kuris turėjo būti amžinas. Taip 1958 metais gimė „Amarone“ vynas. Šiandien „Bertani“ priklauso daugiau nei 200 ha vynuogynų geriausiose Veneto vietovėse. Jos eksportas į kitas pasaulio šalis nuolat auga. Tai vyninė, susilaukianti ypatingai aukštų vertinimų iš viso pasaulio ekspertų. „Bertani“ – tai itališkų vynų ikona.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne